Skip to main content

Kiełbasy Szynki Wędzonki

Wędliny

Wędliny Wędzone

Wędliny


Trady­cyjny
Regio­nalny
Smak
Unikalne Receptury
Wedliny Wędzone dymem
olchowo - bukowym

Tradycyjne
Wytwarzane przez nas tradycyjnymi metodami kiełbasy zachwycają smakiem. Dzięki procesowi wędzenia w dymie olchowo - bukowym, możemy zapewnić iż smakują wyjątkowo.

Naturalnie Doprawiane
Wyjątkowa kruchość wyrobów wędzonych i soczystość wędlin, wynika z niezwykłej fuzji aromatycznych ziół oraz solanek podkreślajacych naturalny smak mięsa.

Nasze Tradycyjne

Wędliny
Od ponad 30 lat naszą misją jest, by kultywować rzemieślniczy kunszt masarski. Wyrabiane przez nas wędliny, od lat słyną z wyjątkowego aromatu i niezapomnianego smaku.
Staranna selekcja najwyższej jakości mięs, unikalny proces produkcji oraz perfekcyjnie dobrana kompozycja ziół i przypraw – wszystko to składa się na sekret smaku naszych wyrobów wędliniarskich. Nasze wyroby produkujemy wyłącznie w oparciu o tradycyjne mazowieckie receptury. Do wędzenia używamy jedynie najwyższej jakości drewna bukowego oraz olchowego.
Nieodzowna jakość oraz lokalne pochodzenie receptur naszych wyrobów, jest najważniejsze. Dlatego dbamy o to by smak naszych mięs i wędlin, dumnie gościł na Państwa stołach.
Tradycyjne wędzonki
Grzegorz Buczek SUBUN
Boczek Pieczony
Karkówka Pieczona
Boczek Parzony
Boczek Wędzony
Szynka Mistrza Marszałka
Kiełbasa Krucha SUBUN
Baleron SUBUN
Mięso Wieprzowe
Wieprzowina Ekstra
Polska Wołowina
Boczek Wędzony
Szynka Książęca
Tradycyjne rzemiosło

Unikalne Receptury

Wszystkie nasze wyroby są wytwarzane według tradcyjnych recpetur, w związku z tym nie zawierają żadnych sztucznych barwników i substancji konserwujących. Przyprawiane są jedynie naturalnymi mieszankami przypraw. Nieustannie pielęgnujemy sprawdzone techniki masarskie, aby zachować autentyczny smak naszych wędlin i kontynuować rodzinne dziedzictwo z dumą przekazywane dalej.

Kanapki z szynką
Mistrz Marszałek
Wędliny Mistrza Marszałka
Wędliny Mistrza Marszałka
Wędliny Mistrza Marszałka

Wędliny Mistrza Marszałka to nasza marka, która wywodzi się z ponad 400 latniej Mazowieckiej tradycji masarskiej. Misją marki jest kultywowanie , spożądzania wędlin w oparciu o receptury na bazie mięs i podrobów najwyższej jakości.

Wędliny Mistrza Marszałka to nasza marka, która wywodzi się z ponad 400 latniej Mazowieckiej tradycji masarskiej. Misją marki jest kultywowanie, spożądzania wędlin w oparciu o receptury na bazie mięs i podrobów najwyższej jakości. Przekonaj się o najwyższej jakości i wybornym smaku naszych wędlin!Każdego dnia
z dobrym smakiem

Kupując nasze mięso i wędliny mogą być Państwo pewni, iż wytworzyliśmy je w 100% z Polskiego mięsa, tradycyjnymi metodami rzemieślniczymi.