Skip to main content
Po­rozma­wiajmy
O świeżym mięsie i tradycyjnych wędlinach...

Współpraca
Dział Handlowy

Tradycyjne Rzemiosło

Lokalny Producent

Od trzydziestu lat, w samym sercu Mazowsza wytwarzamy smaczne, wysokiej jakości wyroby mięsne oparte na oryginalnych recepturach, przekazywanych z pokolenia na pokolenie.
Jesteśmy rodzinną firmą, która dzięki pasji, ciężkiej pracy oraz ogromnemu zaangażowaniu stała się liderem na lokalnym rynku tradycyjnych wyrobów wędliniarskich i świeżego mięsa.

Polskie Mięso
Naszym najważniejszym celem jest dostarczenie klientom najwyższej jakości mięs – zgodnych z restrykcyjnymi przepisami. Dlatego dokładnie kontrolujemy surowce na każdym etapie produkcji.

Naturalnie Doprawiane
Wyjątkowa kruchość wyrobów wędzonych i soczystość wędlin, wynika z niezwykłej fuzji aromatycznych ziół oraz solanek podkreślajacych naturalny smak mięsa.


Tradycyjne
Wytwarzane przez nas tradycyjnymi metodami kiełbasy zachwycają smakiem. Dzięki procesowi wędzenia w dymie olchowo - bukowym, możemy zapewnić iż smakują wyjątkowo.

Świeże Mięso

Mięso Wędliny

Świeże dostawy każdego dnia

Wychodząc naprzeciw potrzebom Państwa branży jesteśmy w stanie przygotować ofertę dostaw świeżego mięsa, dopasowaną dokładnie do Państwa potrzeb.

Doskonale rozumiemy, że specyfiką prowadzenia, delikatesów, restauracji, hotelowej kuchni, czy firmy cateringowej to przywiązanie do najwyższej jakości i doskonałego smaku produktów, które stanowią bazę i punkt wyjścia do całej palety wyśmienitych dań przez Państwa serwowanych. Jako firma rodzinna wiemy też, jak ważne jest wzajemne zaufanie zarówno do dostawców jak i produktu, który oferują.