Skip to main content

Każdego dnia z dobrym smakiem

Wędliny Wędzone

Salcesony i Podroby

Salcesony i podroby, wytwarzamy w 100% z Polskiego mięsa
Salcesony i podroby

Najwyższej jakości mięso pozyskujemy tylko od Polskich dostawców. Doprawiamy unikalną mieszkanką ziół i przypraw. Dzięki temu nasze Salcesony i Podroby charakteryzują się bardzo zdecydowanym smakiem.

Tradycyjne salcesony i wyroby podrobowe swój wyrazisty aromat i przepyszny smak zawdzięczają wyselekcjonowanym składnikom, specjalnym kompozycjom przypraw i oryginalnym staropolskim recepturom. Proponujemy wyroby podrobowe najwyższej jakości, wytworzone z głowizny i unikalnych mieszanek przypraw. Salcesony, kaszanki i pasztetowe wyrabiamy według tradycyjnych Mazowieckich receptur.

Manufaktura

Wędlin
Od ponad 30 lat naszą misją jest, by łączyć rzemieślniczy kunszt masarski z najnowszymi technologiami. Nieodzowna jakość oraz lokalne pochodzenie receptur naszych wyrobów, jest najważniejsza. Dlatego dbamy o to by smak naszych mięs i wędlin, dumnie gościł na Państwa stołach.
Tradycyjne wędzonki
Grzegorz Buczek SUBUN
Boczek Pieczony
Karkówka Pieczona
Boczek Parzony
Boczek Wędzony
Szynka Mistrza Marszałka
Kiełbasa Krucha SUBUN
Baleron SUBUN
Mięso Wieprzowe
Wieprzowina Ekstra
Kiełbasa Żywiecka Subun
Boczek Wędzony
Tradycyjne rzemiosło

Unikalne Receptury

Wszystkie nasze wyroby są wytwarzane według tradcyjnych recpetur, w związku z tym nie zawierają żadnych sztucznych barwników i substancji konserwujących. Przyprawiane są jedynie naturalnymi mieszankami przypraw. Nieustannie pielęgnujemy sprawdzone techniki masarskie, aby zachować autentyczny smak naszych wędlin i kontynuować rodzinne dziedzictwo z dumą przekazywane dalej.

Kanapki z szynką
Mistrz Marszałek
Wędliny Mistrza Marszałka

Wędliny Mistrza Marszałka to nasza marka, która wywodzi się z ponad 400 latniej Mazowieckiej tradycji masarskiej. Misją marki jest kultywowanie , spożądzania wędlin w oparciu o receptury na bazie mięs i podrobów najwyższej jakości.

Wędliny Mistrza Marszałka to nasza marka, która wywodzi się z ponad 400 latniej Mazowieckiej tradycji masarskiej. Misją marki jest kultywowanie, spożądzania wędlin w oparciu o receptury na bazie mięs i podrobów najwyższej jakości. Przekonaj się o najwyższej jakości i wybornym smaku naszych wędlin!Każdego dnia
z dobrym smakiem

Kupując nasze mięso i wędliny mogą być Państwo pewni, iż wytworzyliśmy je w 100% z Polskiego mięsa, tradycyjnymi metodami rzemieślniczymi.