Skip to main content

Każdego dnia z dobrym smakiem

Wędliny Wędzone

Mięsiwa Pieczone

Mięsa pieczone na szaro, wytwarzamy w 100% z Polskiego mięsa
Mięsa pieczone na szaro

Najwyższej jakości mięso pozyskujemy tylko od Polskich dostawców. Doprawiamy unikalną mieszkanką ziół i przypraw. Dzięki temu nasze Mięsiwa Pieczone charakteryzują się bardzo zdecydowanym smakiem.

Doskonałej jakości, niezwykle aromatyczne mięsiwa pieczone, powstają z odpowiednio wyselekcjonowanych kawałków mięsa. Zatem w naszej ofercie niemogło zatem zabraknąć miejsca dla tradycyjnie wyrabianych i pieczonych mięsiw, takich jak boczek, schab i karkówka. Każda wędlina pieczona na szaro, zachwyca oryginalnym smakiem, kolorem gdyż jest peklowana i wypiekana z wyselekcjonowanego jednego kawałka mięsa. Co najważniejsze, wszystkie oferowane przez nas mięsiwa pieczone na szaro to produkty wyrabiane w sposób tradycyjny, a zatem wolne od sztucznych barwników, substancji wzmacniających smak. Wędliny pieczone na szaro powstają w sposób tradycyjny, a zatem do uzyskania 100g gotowego produktu potrzeba przeszło 100g surowego mięsa najlepszej jakości. Dzięki temu mogą być państwo pewni, że są to pełnowartościowe wyroby, nadto wyróżniające dzięki unikalnej mieszance przypraw oryginalnym smakiem i aromatem.

Manufaktura

Wędlin
Od ponad 30 lat naszą misją jest, by łączyć rzemieślniczy kunszt masarski z najnowszymi technologiami. Nieodzowna jakość oraz lokalne pochodzenie receptur naszych wyrobów, jest najważniejsza. Dlatego dbamy o to by smak naszych mięs i wędlin, dumnie gościł na Państwa stołach.
Tradycyjne wędzonki
Grzegorz Buczek SUBUN
Boczek Pieczony
Karkówka Pieczona
Boczek Parzony
Boczek Wędzony
Szynka Mistrza Marszałka
Kiełbasa Krucha SUBUN
Baleron SUBUN
Mięso Wieprzowe
Wieprzowina Ekstra
Kiełbasa Żywiecka Subun
Boczek Wędzony
Tradycyjne rzemiosło

Unikalne Receptury

Wszystkie nasze wyroby są wytwarzane według tradcyjnych recpetur, w związku z tym nie zawierają żadnych sztucznych barwników i substancji konserwujących. Przyprawiane są jedynie naturalnymi mieszankami przypraw. Nieustannie pielęgnujemy sprawdzone techniki masarskie, aby zachować autentyczny smak naszych wędlin i kontynuować rodzinne dziedzictwo z dumą przekazywane dalej.

Kanapki z szynką
Mistrz Marszałek
Wędliny Mistrza Marszałka

Wędliny Mistrza Marszałka to nasza marka, która wywodzi się z ponad 400 latniej Mazowieckiej tradycji masarskiej. Misją marki jest kultywowanie , spożądzania wędlin w oparciu o receptury na bazie mięs i podrobów najwyższej jakości.

Wędliny Mistrza Marszałka to nasza marka, która wywodzi się z ponad 400 latniej Mazowieckiej tradycji masarskiej. Misją marki jest kultywowanie, spożądzania wędlin w oparciu o receptury na bazie mięs i podrobów najwyższej jakości. Przekonaj się o najwyższej jakości i wybornym smaku naszych wędlin!Każdego dnia
z dobrym smakiem

Kupując nasze mięso i wędliny mogą być Państwo pewni, iż wytworzyliśmy je w 100% z Polskiego mięsa, tradycyjnymi metodami rzemieślniczymi.