Skip to main content

Szynka z nogą wędzona


Szynka z nogą wieprzowa, wędzona, parzona.

Szynka z nogą to wyjątkowy produkt w naszej ofercie. Wędzona jak za dawnych lat – w całym soczystym kawałku, razem z nogą. Dzięki temu nie tylko wygląda wyjątkowo, ale również smakuje. Delikatna otoczka tłuszczu nadaje jej wyjątkowy smak. Swoim wyglądem przywołuje Mazowiecką tradycję.

Jesteśmy przekonani, że jej smak oczaruje kubki smakowe nawet największych smakoszy wędzonek już od pierwszego kęsa. Szynkę z nogą wędzoną polecamy przede wszystkim wielbicielom naturalnych, przyrządzanych według dawnych przepisów mięs. Jest to doskonała propozycja dla prawdziwych miłośników wędzonek, którzy mają ochotę zasmakować w czymś innym niż w tradycyjnych wyrobach bez kości. Szynka z nogą wzbogaci smak każdej kanapki. Doskonale sprawdzi się także jako uzupełnienie stołu biesiadnego podczas wesel i innych uroczystości.

Składniki wyrobu:

Mięso wieprzowe – 86 %, woda, sól, izolat białka sojowego, glukoza, E-451 - stabilizator, E-621 – wzmacniacz smaku, E-316 - przeciwutleniacz, białko zwierzęce wieprzowe, E-407a - substancja zagęszczająca, aromat, E-250 - substancja konserwująca. Produkt może zawierać alergeny mleko, seler, gluten, gorczycę.

Wartości odżywcze w 100g wyrobu:

Wartość energetyczna: 445 kJ/106 kcal. Tłusz: 2,7g. W tym kwasy tłuszczowwe nasycone: 0,9g. Węglowodany: 1,1g. W tym cukry: 0,9g. Białko: 19,0g. Sól: 2,8g.


Tradycyjne Wędliny

Szynki i Wędzonki

Wędliny Wędzone
Szynki i Wędzonki, wytwarzamy w 100% z Polskiego mięsa.
Dzięki sprawdzonym recepturom i procesowi wędzenia w dymie olchowo - bukowym, możemy zapewnić iż, idealnie sprostają gustom smakowym nawet najbardziej wymagających miłośników wędlin.

Szynka Książęca
Tradycyjne rzemiosło

Unikalne Receptury

Wszystkie nasze produkty są wytwarzane według tradcyjnej recpetury w związku z tym nie zawierają żadnych sztucznych barwników ani substancji konserwujących. Przyprawiane są jedynie naturalnymi mieszankami przypraw. Od poczatku istnienia zakładu nasze wyroby są laureatami licznych konkursów, co potwierdza ich wysoką jakość i niepowtarzalny smak.

Kanapka z szynką
Mistrz Marszałek
Wędliny Mistrza Marszałka

Wędliny Mistrza Marszałka to nasza marka, która wywodzi się z ponad 400 latniej Mazowieckiej tradycji masarskiej. Misją marki jest kultywowanie , spożądzania wędlin w oparciu o receptury na bazie mięs i podrobów najwyższej jakości.

Wędliny Mistrza Marszałka to nasza marka, która wywodzi się z ponad 400 latniej Mazowieckiej tradycji masarskiej. Misją marki jest kultywowanie , spożądzania wędlin w oparciu o receptury na bazie mięs i podrobów najwyższej jakości. Przekonaj się o najwyższej jakości i wybornym smaku naszych wędlin!Każdego dnia
z dobrym smakiem

Kupując nasze mięso i wędliny mogą być Państwo pewni, iż wytworzyliśmy je w 100% z Polskiego mięsa, tradycyjnymi metodami rzemieślniczymi.
Wędliny Wędzone