Skip to main content

Szynka Seniora


Szynka wędzona i parzona

Szynka Seniora to klasyczna, soczysta wędlina wieprzowa wędzona dymem bukowo-olchowym. Proces i metoda wytwarzania Szynki Seniora nie uległy zmianie na przestrzeni kilkudziesięciu lat, i niezmiennie wyrób ten cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów.

Szynka Seniora jest wędzona, parzona, wyrabiana z jednego kawałka mięsa o szerokim przekroju. Przyrządzana w duchu najlepszych Mazowieckich tradycji wędliniarskich. Dzięki delikatnemu peklowaniu w solance i ziołach, zachwyca unikalnym aromatem.

Składniki wyrobu:

Mięso wieprzowe – 65 %, woda, białko sojowe, stabilizator: (trifosforany, octany sodu, difosforany), skrobia modyfikowana, substancja zagęszczająca: przetworzone wodorosty morskie z gatunku eucheuma, glukoza, białko wieprzowe, błonnik pszenny, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu, hemoglobina, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, glukoza, aromat, konserwant: azotyn sodu. Produkt może zawierać alergeny mleko, seler, gluten, gorczycę.

Wartości odżywcze w 100g wyrobu:

Wartość energetyczna: 445 kJ/106 kcal. Tłusz: 2,7g. W tym kwasy tłuszczowwe nasycone: 0,9g. Węglowodany: 1,1g. W tym cukry: 0,9g. Białko: 19,0g. Sól: 2,8g.


Tradycyjne Wędliny

Szynki i Wędzonki

Wędliny Wędzone
Szynki i Wędzonki, wytwarzamy w 100% z Polskiego mięsa.
Dzięki sprawdzonym recepturom i procesowi wędzenia w dymie olchowo - bukowym, możemy zapewnić iż, idealnie sprostają gustom smakowym nawet najbardziej wymagających miłośników wędlin.

Szynka Książęca
Tradycyjne rzemiosło

Unikalne Receptury

Wszystkie nasze produkty są wytwarzane według tradcyjnej recpetury w związku z tym nie zawierają żadnych sztucznych barwników ani substancji konserwujących. Przyprawiane są jedynie naturalnymi mieszankami przypraw. Od poczatku istnienia zakładu nasze wyroby są laureatami licznych konkursów, co potwierdza ich wysoką jakość i niepowtarzalny smak.

Kanapka z szynką
Mistrz Marszałek
Wędliny Mistrza Marszałka

Wędliny Mistrza Marszałka to nasza marka, która wywodzi się z ponad 400 latniej Mazowieckiej tradycji masarskiej. Misją marki jest kultywowanie , spożądzania wędlin w oparciu o receptury na bazie mięs i podrobów najwyższej jakości.

Wędliny Mistrza Marszałka to nasza marka, która wywodzi się z ponad 400 latniej Mazowieckiej tradycji masarskiej. Misją marki jest kultywowanie , spożądzania wędlin w oparciu o receptury na bazie mięs i podrobów najwyższej jakości. Przekonaj się o najwyższej jakości i wybornym smaku naszych wędlin!Każdego dnia
z dobrym smakiem

Kupując nasze mięso i wędliny mogą być Państwo pewni, iż wytworzyliśmy je w 100% z Polskiego mięsa, tradycyjnymi metodami rzemieślniczymi.
Wędliny Wędzone