Skip to main content

Szynka Mistrza Marszałka


Szynka peklowana, wędzona i parzona

Inspirując się ponad 400 letnią tradycją Mazowieckiego wędliniarstwa dworskiego, stworzyliśmy wyborną szynkę, długo peklowaną w unikalnej mieszance solanki wraz z aromatycznym majerankiem, czosnekiem oraz tymiankiem, które taktownie podkreślają prawdziwy smak mięsa i szlachetność wyrobu opisywanego przez Mistrza Marszałka w dawnych dworskich księgach kucharskich.

Szynkę wyrabiamy wyłącznie z najwyższej jakości kawałków mięśni, starannie wyselekcjonowanych z troskliwością o każdy szczegół. Długotrwałe wędzenie w niskiej temperaturze, następnie parzenie, sprawia że zachowuje dużą soczystość i delikatność. Szynka Mistrza Marszałka jest wyrobem tradycyjnym - wędzonym i parzonym, ręcznie wyrabianym z najwyższej klasy polskiego mięsa wieprzowego. Szynkę wyróżnia wyrazisty smak, soczystość i aromat powstały poprzez wędzenie dymem olchowo - bukowym.

Składniki wyrobu:

Mięso wieprzowe 90%, sól spożywcza, stabilizator: E331, E451, glukoza, białko sojowe, wzmacniacz smaku: E621, przeciwutleniacz: E 301, aromat, konserwant: E250.

Wartości odżywcze w 100g wyrobu:

Wartość energetyczna: 445 kJ/106 kcal. Tłusz: 2,7g. W tym kwasy tłuszczowwe nasycone: 0,9g. Węglowodany: 1,1g. W tym cukry: 0,9g. Białko: 19,0g. Sól: 2,8g.


Tradycyjne Wędliny

Szynki i Wędzonki

Wędliny Wędzone
Szynki i Wędzonki, wytwarzamy w 100% z Polskiego mięsa.
Dzięki sprawdzonym recepturom i procesowi wędzenia w dymie olchowo - bukowym, możemy zapewnić iż, idealnie sprostają gustom smakowym nawet najbardziej wymagających miłośników wędlin.

Szynka Książęca
Tradycyjne rzemiosło

Unikalne Receptury

Wszystkie nasze produkty są wytwarzane według tradcyjnej recpetury w związku z tym nie zawierają żadnych sztucznych barwników ani substancji konserwujących. Przyprawiane są jedynie naturalnymi mieszankami przypraw. Od poczatku istnienia zakładu nasze wyroby są laureatami licznych konkursów, co potwierdza ich wysoką jakość i niepowtarzalny smak.

Kanapka z szynką
Mistrz Marszałek
Wędliny Mistrza Marszałka

Wędliny Mistrza Marszałka to nasza marka, która wywodzi się z ponad 400 latniej Mazowieckiej tradycji masarskiej. Misją marki jest kultywowanie , spożądzania wędlin w oparciu o receptury na bazie mięs i podrobów najwyższej jakości.

Wędliny Mistrza Marszałka to nasza marka, która wywodzi się z ponad 400 latniej Mazowieckiej tradycji masarskiej. Misją marki jest kultywowanie , spożądzania wędlin w oparciu o receptury na bazie mięs i podrobów najwyższej jakości. Przekonaj się o najwyższej jakości i wybornym smaku naszych wędlin!Każdego dnia
z dobrym smakiem

Kupując nasze mięso i wędliny mogą być Państwo pewni, iż wytworzyliśmy je w 100% z Polskiego mięsa, tradycyjnymi metodami rzemieślniczymi.
Wędliny Wędzone