Skip to main content

Kiełbasa Gospodarza


Kiełbasa wieprzowo - wołowa, wędzona, parzona, średnio rozdrobniona.

Wysokogatunkowa kiełbasa, wyprodukowana z polskiego mięsa wieprzowego i wołowego najwyższej jakości. Pieprz oraz kompozycja naturalnych mieszanek przypraw, kilkudniowy proces peklowania oraz wędzenie w dymie olchowo - bukowym, sprawiają że Kiełbasa Gospodarza jest niezwykle krucha i wyjątkowa w smaku.

Kiełbasa polecana na ciepło – położona na gorącym grillu zaczyna smakowicie skwierczeć wydobywając z siebie pełen bukiet aromatów. Posiada bardzo wysokie walory smakowe.

Składniki wyrobu:

Mięso wieprzowe – 88 %, mięso wołowe 5%, sól, maltodekstryna, ekstroza, sacharoza, przyprawy i ekstrakty przypraw, naturalne aromaty, azotyn sodu - substancja konserwująca. Osłonka kiełbasy jest jadalna. Produkt może zawierać alergeny: gorczycę, mleko, soję, seler.

Wartości odżywcze w 100g wyrobu:

Wartość energetyczna: 1237 kJ/299 kcal. Tłusz: 27,0g. W tym kwasy tłuszczowwe nasycone: 11g. Węglowodany: 0,5g W tym cukry: 0,5g. Białko: 13,0g. Sól: 1.8g.


Tradycyjne Wędliny

Kiełbasy Cienkie

Wędliny Wędzone
Kiełbasy Cienkie, wytwarzamy w 100% z Polskiego mięsa.
Dzięki sprawdzonym recepturom i procesowi wędzenia w dymie olchowo - bukowym, możemy zapewnić iż, idealnie sprostają gustom smakowym nawet najbardziej wymagających miłośników wędlin.

Szynka Książęca
Tradycyjne rzemiosło

Unikalne Receptury

Wszystkie nasze produkty są wytwarzane według tradcyjnej recpetury w związku z tym nie zawierają żadnych sztucznych barwników ani substancji konserwujących. Przyprawiane są jedynie naturalnymi mieszankami przypraw. Od poczatku istnienia zakładu nasze wyroby są laureatami licznych konkursów, co potwierdza ich wysoką jakość i niepowtarzalny smak.

Kanapka z szynką
Mistrz Marszałek
Wędliny Mistrza Marszałka

Wędliny Mistrza Marszałka to nasza marka, która wywodzi się z ponad 400 latniej Mazowieckiej tradycji masarskiej. Misją marki jest kultywowanie , spożądzania wędlin w oparciu o receptury na bazie mięs i podrobów najwyższej jakości.

Wędliny Mistrza Marszałka to nasza marka, która wywodzi się z ponad 400 latniej Mazowieckiej tradycji masarskiej. Misją marki jest kultywowanie , spożądzania wędlin w oparciu o receptury na bazie mięs i podrobów najwyższej jakości. Przekonaj się o najwyższej jakości i wybornym smaku naszych wędlin!Każdego dnia
z dobrym smakiem

Kupując nasze mięso i wędliny mogą być Państwo pewni, iż wytworzyliśmy je w 100% z Polskiego mięsa, tradycyjnymi metodami rzemieślniczymi.
Wędliny Wędzone