Skip to main content

Kiełbasa Biała Surowa


Kiełbasa wieprzowo - wołowa, surowa, średnio rozdrobniona.

Naturalna kiełbasa biała to punkt obowiązkowy nie tylko na świątecznym stole. Naszą kiełbasę białą surorową cechują aromatyczne przyprawy i pasja, z którą jest tworzona. Kiełbasa biała surowa wytwarzana jest zgodnie z tradycyjnym przepisem opartym o najlepszej jakości elementy mięsa wieprzowego i wołowego, czosnek, majeranek, pieprz oraz sól.

Tradycyjnie kiełbasa biała najlepiej smakuje po ugotowaniu lub upieczeniu. Polecana również do grillowania oraz jako dodatek do zup.

Składniki wyrobu:

Składniki: mięso – 80% (wieprzowe 53 %, mięso wołowe – 27%), woda, sól, dekstroza, ,E-451, 450, 466 - stabilizatory, E-316, E-300 - przeciwutleniacz, E-621 – wzmacniacz smaku, przyprawy i ekstrakty przypraw, E-250 - substancja konserwująca. Osłonka kiełbasy jest jadalna. Produkt może zawierać alergeny mleko, soję, seler, gorczycę. Spożyć po obróbce termicznej.

Wartości odżywcze w 100g wyrobu:

Wartość energetyczna: 935 kJ/226 kcal. Tłusz: 20,0g. W tym kwasy tłuszczowwe nasycone: 8,6g. Węglowodany: 0,5g W tym cukry: 0,5g. Białko: 12g. Sól: 1,8g.


Tradycyjne Wędliny

Kiełbasy Cienkie

Wędliny Wędzone
Kiełbasy Cienkie, wytwarzamy w 100% z Polskiego mięsa.
Dzięki sprawdzonym recepturom i procesowi wędzenia w dymie olchowo - bukowym, możemy zapewnić iż, idealnie sprostają gustom smakowym nawet najbardziej wymagających miłośników wędlin.

Szynka Książęca
Tradycyjne rzemiosło

Unikalne Receptury

Wszystkie nasze produkty są wytwarzane według tradcyjnej recpetury w związku z tym nie zawierają żadnych sztucznych barwników ani substancji konserwujących. Przyprawiane są jedynie naturalnymi mieszankami przypraw. Od poczatku istnienia zakładu nasze wyroby są laureatami licznych konkursów, co potwierdza ich wysoką jakość i niepowtarzalny smak.

Kanapka z szynką
Mistrz Marszałek
Wędliny Mistrza Marszałka

Wędliny Mistrza Marszałka to nasza marka, która wywodzi się z ponad 400 latniej Mazowieckiej tradycji masarskiej. Misją marki jest kultywowanie , spożądzania wędlin w oparciu o receptury na bazie mięs i podrobów najwyższej jakości.

Wędliny Mistrza Marszałka to nasza marka, która wywodzi się z ponad 400 latniej Mazowieckiej tradycji masarskiej. Misją marki jest kultywowanie , spożądzania wędlin w oparciu o receptury na bazie mięs i podrobów najwyższej jakości. Przekonaj się o najwyższej jakości i wybornym smaku naszych wędlin!Każdego dnia
z dobrym smakiem

Kupując nasze mięso i wędliny mogą być Państwo pewni, iż wytworzyliśmy je w 100% z Polskiego mięsa, tradycyjnymi metodami rzemieślniczymi.
Wędliny Wędzone