Skip to main content

Parówki z wołowiną


Kiełbaski wieprzowo - wołowe, homogenizowane, wędzone, parzone.

Dobór odpowiednich gatunków mięs, umiejętne połączenie mieszanek przypraw oraz długie pieczenie, powoduje iż nasz Pasztet domowy wyróżnia zharmonizowany smak.

Nasz pasztet domowy to przysmak wszystkich tych, którzy cenią sobie swojską autentyczność i tradycyjny smak. W naszym pasztecie nie ma miejsca na sztuczne barwniki i przemysłowe podejście do tego tradycyjnego, polskiego wyrobu.

Składniki wyrobu:

Składniki: 100g gotowego produktu wyprodukowano ze 108g mięsa wieprzowego, wątroba wieprzowa, mąka pszenna (Gluten), sól, drożdże, przyprawy, glukoza, wzmacniacz smaku: E621. Produkt może zawierać alergeny mleko, seler, gluten, gorczycę.

Wartości odżywcze w 100g wyrobu:

Wartość energetyczna: 1152/278 kcal. Tłusz: 23,0g. W tym kwasy tłuszczowwe nasycone: 9,7g. Węglowodany: 0,5g W tym cukry: 0,5g. Białko: 13,0g. Sól: 1,6g.


Tradycyjne Wędliny

Parówki Delikatesowe

Wędliny Wędzone
Parówki Delikatesowe, wytwarzamy w 100% z Polskiego mięsa.
Dzięki sprawdzonym recepturom i procesowi wędzenia w dymie olchowo - bukowym, możemy zapewnić iż, idealnie sprostają gustom smakowym nawet najbardziej wymagających miłośników wędlin.

Szynka Książęca
Tradycyjne rzemiosło

Unikalne Receptury

Wszystkie nasze produkty są wytwarzane według tradcyjnej recpetury w związku z tym nie zawierają żadnych sztucznych barwników ani substancji konserwujących. Przyprawiane są jedynie naturalnymi mieszankami przypraw. Od poczatku istnienia zakładu nasze wyroby są laureatami licznych konkursów, co potwierdza ich wysoką jakość i niepowtarzalny smak.

Kanapka z szynką
Mistrz Marszałek
Wędliny Mistrza Marszałka

Wędliny Mistrza Marszałka to nasza marka, która wywodzi się z ponad 400 latniej Mazowieckiej tradycji masarskiej. Misją marki jest kultywowanie , spożądzania wędlin w oparciu o receptury na bazie mięs i podrobów najwyższej jakości.

Wędliny Mistrza Marszałka to nasza marka, która wywodzi się z ponad 400 latniej Mazowieckiej tradycji masarskiej. Misją marki jest kultywowanie , spożądzania wędlin w oparciu o receptury na bazie mięs i podrobów najwyższej jakości. Przekonaj się o najwyższej jakości i wybornym smaku naszych wędlin!Każdego dnia
z dobrym smakiem

Kupując nasze mięso i wędliny mogą być Państwo pewni, iż wytworzyliśmy je w 100% z Polskiego mięsa, tradycyjnymi metodami rzemieślniczymi.
Wędliny Wędzone