Skip to main content

Schab pieczony na szaro


Wyrób wieprzowy, pieczony.

Schab pieczony na szaro - rarytas dla miłośników tradycyjnych smaków. Specjalny sposób przygotowania sprawia, że nasza wędlina jest krucha i soczysta.

Schab pieczony na szaro, kruchy i soczysty - pieczony w aromatycznej mieszance ziół. Wędlina wytworzona z wyselekcjonowanego kawałka mięsa ze schabu wieprzowego. Długi proces peklowania w mieszance solanki oraz przypraw, dopracowana metoda pieczenia konwekcyjno parowego, powodują że nasz schab pieczony na szaro nie jest suchy, lecz soczysty. Obfita posypka z mieszanki ziół, podkreśla naturalny smak mięsa i nadaje naszej wędlinie niepowtażalny aromat.

Składniki wyrobu:

Schab wieprzowy bez kości – 95%, sól, glukoza, izolat białka sojowego, przyprawy i ekstrakty przypraw, E-621 – wzmacniacz smaku, E-451 - stabilizator, E-621 – wzmacniacz smaku, białko zwierzęce wieprzowe, aromat, E-250 - substancja konserwująca. Produkt może zawierać alergeny mleko, seler, gluten, gorczycę.

Wartości odżywcze w 100g wyrobu:

Wartość energetyczna: 566 kJ/135 kcal. Tłusz: 5,8g. W tym kwasy tłuszczowwe nasycone: 2,5g. Węglowodany: 0,5g W tym cukry: 0,5g. Białko: 20g. Sól: 5,5g.


Tradycyjne Wędliny

Mięsiwa Pieczone

Wędliny Wędzone
Mięsiwa Pieczone, wytwarzamy w 100% z Polskiego mięsa.
Dzięki sprawdzonym recepturom i procesowi wędzenia w dymie olchowo - bukowym, możemy zapewnić iż, idealnie sprostają gustom smakowym nawet najbardziej wymagających miłośników wędlin.

Szynka Książęca
Tradycyjne rzemiosło

Unikalne Receptury

Wszystkie nasze produkty są wytwarzane według tradcyjnej recpetury w związku z tym nie zawierają żadnych sztucznych barwników ani substancji konserwujących. Przyprawiane są jedynie naturalnymi mieszankami przypraw. Od poczatku istnienia zakładu nasze wyroby są laureatami licznych konkursów, co potwierdza ich wysoką jakość i niepowtarzalny smak.

Kanapka z szynką
Mistrz Marszałek
Wędliny Mistrza Marszałka

Wędliny Mistrza Marszałka to nasza marka, która wywodzi się z ponad 400 latniej Mazowieckiej tradycji masarskiej. Misją marki jest kultywowanie , spożądzania wędlin w oparciu o receptury na bazie mięs i podrobów najwyższej jakości.

Wędliny Mistrza Marszałka to nasza marka, która wywodzi się z ponad 400 latniej Mazowieckiej tradycji masarskiej. Misją marki jest kultywowanie , spożądzania wędlin w oparciu o receptury na bazie mięs i podrobów najwyższej jakości. Przekonaj się o najwyższej jakości i wybornym smaku naszych wędlin!Każdego dnia
z dobrym smakiem

Kupując nasze mięso i wędliny mogą być Państwo pewni, iż wytworzyliśmy je w 100% z Polskiego mięsa, tradycyjnymi metodami rzemieślniczymi.
Wędliny Wędzone