Skip to main content

Rolowany Boczek Podpiekany


Wyrób wieprzowy, pieczony.

Boczek Rolowany, jest wyrobem wytworzonym z najwyższej jakości polskiego boczku wieprzowego. Zachwyca swoim niepowtarzalnym aromatem, dzięki podpiekaniu w aromatycznej posypce z ziół. Wspaniały smak oraz kruchość to zasługa, kilkudniowego procesu peklowania w solance z unikalną mieszkanką ziół i przypraw.

Boczek tradycyjnie rolowany i podpiekany został przygotowany według wielopokoleniowej receptury. Nie zawiera konserwantów i barwników. Swój wyjątkowy smak zawdzięcza starannie wyselekcjonowanemu mięsu z polskich hodowli. Selkcjonowanie mięs oraz niepowtarzalna mieszanka przypraw sprawiają, że nasz boczek pieczony smakuje i trafia w gusta wielbicieli klasycznych wyrobów wędliniarskich.

Składniki wyrobu:

Mięso wieprzowe (mięsień boczku) - 98%, sól, cukry, aromaty naturalne, azotyn sodu - substancja konserwująca. Produkt może zawierać alergeny mleko, seler, gluten, gorczycę.

Wartości odżywcze w 100g wyrobu:

Wartość energetyczna: 895 kJ/217 kcal. Tłusz: 21,0g. W tym kwasy tłuszczowwe nasycone: 8,5g. Węglowodany: 0,5g W tym cukry: 0,5g. Białko: 7,8g. Sól: 5,5g.


Tradycyjne Wędliny

Mięsiwa Pieczone

Wędliny Wędzone
Mięsiwa Pieczone, wytwarzamy w 100% z Polskiego mięsa.
Dzięki sprawdzonym recepturom i procesowi wędzenia w dymie olchowo - bukowym, możemy zapewnić iż, idealnie sprostają gustom smakowym nawet najbardziej wymagających miłośników wędlin.

Szynka Książęca
Tradycyjne rzemiosło

Unikalne Receptury

Wszystkie nasze produkty są wytwarzane według tradcyjnej recpetury w związku z tym nie zawierają żadnych sztucznych barwników ani substancji konserwujących. Przyprawiane są jedynie naturalnymi mieszankami przypraw. Od poczatku istnienia zakładu nasze wyroby są laureatami licznych konkursów, co potwierdza ich wysoką jakość i niepowtarzalny smak.

Kanapka z szynką
Mistrz Marszałek
Wędliny Mistrza Marszałka

Wędliny Mistrza Marszałka to nasza marka, która wywodzi się z ponad 400 latniej Mazowieckiej tradycji masarskiej. Misją marki jest kultywowanie , spożądzania wędlin w oparciu o receptury na bazie mięs i podrobów najwyższej jakości.

Wędliny Mistrza Marszałka to nasza marka, która wywodzi się z ponad 400 latniej Mazowieckiej tradycji masarskiej. Misją marki jest kultywowanie , spożądzania wędlin w oparciu o receptury na bazie mięs i podrobów najwyższej jakości. Przekonaj się o najwyższej jakości i wybornym smaku naszych wędlin!Każdego dnia
z dobrym smakiem

Kupując nasze mięso i wędliny mogą być Państwo pewni, iż wytworzyliśmy je w 100% z Polskiego mięsa, tradycyjnymi metodami rzemieślniczymi.
Wędliny Wędzone