Skip to main content

Zawsze świeże

Mięso

Starannie selekcjonowane

Wędliny Wędzone
Polskie Świeże Mięso

Polskie Mięso
Naszą misją jest dostarczenie klientom najwyższej jakości mięs – zgodnych z restrykcyjnymi przepisami. Dlatego dokładnie kontrolujemy surowce na każdym etapie produkcji.

w 100% Polskie

Mięso
Dbamy o to, by nasze mięso zawsze było świeże i jak najwyższej jakości. Mięso, które oferujemy pochodzi wyłącznie od sprawdzonych polskich producentów.
Dzięki sieci sprawdzonych Polskich dostawców, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu stały dostęp do świeżego mięsa najwyższej jakości.
Dzięki własnemu zakładowi rozbioru mięsa, opierającego się na pracy ręcznej wykonywanej przez naszych specjalistów i spełniającego rygorystyczne normy systemu HACCP gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych mięs. Świeże półtusze porcjujemy i ręcznie dzielimy w naszym zakładzie w Wincentowie.
Przez lata naszej działalności udało nam się wypracować najlepszy z możliwych sposób pracy ze świeżym mięsem, który gwarantuje ciągłą dostępność świeżych elementów mięsnych. Nieodzowna jakość oraz lokalne pochodzenie oferowanego przez nas mięsa, jest najważniejsze.
Polska Wołowina
Ryszard Surała SUBUN
Świeże Mięso
Zaopatrzenie HORECA

Świeże Mięso

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom jesteśmy w stanie przygotować ofertę dostaw świeżego mięsa, dopasowaną dokładnie do Państwa potrzeb.

Doskonale rozumiemy, że specyfiką prowadzenia, delikatesów, restauracji, hotelowej kuchni, czy firmy cateringowej to przywiązanie do najwyższej jakości i doskonałego smaku produktów, które stanowią bazę i punkt wyjścia do całej palety wyśmienitych dań przez Państwa serwowanych. Jako firma rodzinna wiemy też, jak ważne jest wzajemne zaufanie zarówno do dostawców jak i produktu, który oferują.

Świerze Mięso

Polski Dostawca Mięsa

Prowadzimy aktywną współpracę z wieloma odbioracami. Nasi kontrahenci docenili nas za wysoką jakość asortymentu mięs, wywiązywanie się z realizowania dostaw w terminie oraz wysokich standardów. Nasze produkty cieszą się uznaniem ze względu na swoją za jakość i wysokie walory smakowe. Nieustannie poszerzamy swoją ofertę, dbając o to, aby asortyment świeżych mięs spełniał najwyższe normy bezpieczeństwa.

Prowadzimy aktywną współpracę z wieloma odbioracami. Nasi kontrahenci docenili nas za wysoką jakość asortymentu mięs i drobiu, wywiązywanie się z realizowania dostaw w terminie oraz wysokich standardów. Nasze produkty cieszą się uznaniem ze względu na swoją za jakość i wysokie walory smakowe. Nieustannie poszerzamy swoją ofertę, dbając o to, aby asortyment mięs oraz drobiu spełniał najwyższe normy bezpieczeństwa.


Dostarczamy

świeże mięso

Kupując nasze mięso mogą być Państwo pewni, iż pochodzi w 100% ,
od polskich dostawców.