Skip to main content

Mięso Drobiowe

Kurczaki


Szeroka oferta tuszek i elementów kurczaka oraz świeżych podrobów.

Kurczaki dostawca

Oferujemy wysokogatunkowe mięso z kurczaka, wyróżniające się delikatnym i łagodnym smakiem. Mięso kurczęce zawiera znacznie mniej tłuszczu i jest lekkostrawne, idealnie sprawdzi się również jako produkt diety małych dzieci. Mięso z kurczaka świetnie komponuje się ze wszystkimi produktami spożywczymi, dlatego można z niego przygotować wytrawne oraz słodkie potrawy.

Proponujemy mięso z kurczaka w różnych formach – w całości, podudzia, skrzydełka, porcje rosołowe, filety, udka, wątróbkę czy żołądki. Dbamy o jakość sprzedawanego mięsa z kurczaka oraz o jego świeżość. Wszystkie oferowane elementy kurczka są świeże, sprężyste i pozbawione wody. Żaden z produktów nie jest nastrzykiwany, co zdarza się w tanich, ogólnodostępnych mięsach drobiowych.

Gwarancją jakości jest fakt iż oferowane przez nas świeże mięso z kurczka ma gładką, błyszczącą i jędrną strukturę o zwartej konsystencji. Dlatego obrabiając je termicznie można mieć pewność, że z mięsa nie wypłynie 2/3 wody, a rozmiar porcji pozostanie taki sam. W trakcie spożywania wysokogatunkowych mięz z polskiego kurczka można z kolei poczuć przyjemną strukturę i pełny aromat. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty, które spełniają restrykcyjne normy unijne z zakresu bezpieczeństwa i zdrowia.

Oferta tuszek, elementów i podrobów z kurczka

Kurczak świeży tuszka, kurczak tuszka luzowana, filety z kurczaka, udko kurczaka, udko kurczaka kulinarne, porcje rosołowe kurczaka ze skrzydełkami, korpusy z kurczaka, skrzydełka kurczaka, noga kulinarną z kurczaka, noga luzowana z kurczaka, podudzie z kurczaka, mięso drobne z kurczaka (gulaszowe), udziec z kurczaka, udziec z kurczaka luzowany, wątróbka kurczaka, serca kurczaka, żołądki kurczaka,łapki kurczaka.


Każdego dnia z dobrym smakiem

Mięso Drobiowe

Wędliny Wędzone
Mięso Drobiowe, wytwarzamy w 100% z Polskiego mięsa. Bez sztucznych konserwantów, wzmacniaczy smaku, przeciwutleniaczy i innych zbędnych dodatków.

Mięso Drobiowe

Polskie Mięso

Selekcjonowane

Naszą misją jest dostarczenie klientom najwyższej jakości mięs – zgodnych z restrykcyjnymi przepisami. Dlatego dokładnie kontrolujemy surowce na każdym etapie produkcji.

Świeże Mięso
Zaopatrzenie HORECA

Świeże Mięso

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom jesteśmy w stanie przygotować ofertę dostaw świeżego mięsa, dopasowaną dokładnie do Państwa potrzeb.

Doskonale rozumiemy, że specyfiką prowadzenia, delikatesów, restauracji, hotelowej kuchni, czy firmy cateringowej to przywiązanie do najwyższej jakości i doskonałego smaku produktów, które stanowią bazę i punkt wyjścia do całej palety wyśmienitych dań przez Państwa serwowanych. Jako firma rodzinna wiemy też, jak ważne jest wzajemne zaufanie zarówno do dostawców jak i produktu, który oferują.

Świeże Mięso

Polski Dostawca Mięsa

Prowadzimy aktywną współpracę z wieloma odbioracami. Nasi kontrahenci docenili nas za wysoką jakość asortymentu mięs, wywiązywanie się z realizowania dostaw w terminie oraz wysokich standardów. Nasze produkty cieszą się uznaniem ze względu na swoją za jakość i wysokie walory smakowe. Nieustannie poszerzamy swoją ofertę, dbając o to, aby asortyment świeżych mięs spełniał najwyższe normy bezpieczeństwa.

Prowadzimy aktywną współpracę z wieloma odbioracami. Nasi kontrahenci docenili nas za wysoką jakość asortymentu mięs i drobiu, wywiązywanie się z realizowania dostaw w terminie oraz wysokich standardów. Nasze produkty cieszą się uznaniem ze względu na swoją za jakość i wysokie walory smakowe. Nieustannie poszerzamy swoją ofertę, dbając o to, aby asortyment mięs oraz drobiu spełniał najwyższe normy bezpieczeństwa.


Dostarczamy

świeże mięso

Kupując nasze mięso mogą być Państwo pewni, iż pochodzi w 100% ,
od polskich dostawców.