Skip to main content

Mięso Drobiowe

Kaczki


Kaczki i elementy z tuszek kaczych

W naszej ofercie znajduje mięso z polskiej kaczki, które pomoże wzbogacić kuchnię drobiem najwyższej jakości. Sprzedajemy produkty, które poza walorami smakowymi, mają też wiele właściwości zdrowotnych. Proponowane tuszki i elementy kacze pochodzą od lokalnych hodowców, którzy dbają o jakość mięsa. Dzięki temu kontrolujemy cały proces przygotowywania mięsa drobiowego i możemy zapewnić świeży produkt.

Mięso z kaczki to przede wszystkim bogactwo pełnowartościowego białka i nienasyconych kwasów tłuszczowych, w tym także omega-3 i omega-6. Kwasy te mają wpływ na regulację poziomu cholesterolu – obniżają LDL we krwi, a podwyższają HDL. Poza tym wspomagają pracę mózgu. Właśnie dlatego kaczkę zaleca się spożywać osobom, które cierpią na choroby sercowo-naczyniowe. Na uwagę zasługuje też ilość obecnych witamin z grupy A, E oraz B w mięsie z kaczki – zwłaszcza niacyny i składników mineralnych, takich jak potas, fosfor, magnez, żelazo czy cynk. Kaczka ma również pozytywny wpływ na samopoczucie.

Naszą kaczkę można przygotować wedle własnego pomysłu. Mięso to świetnie nadaje się do pieczenia zgodnie ze staropolską recepturą z dodatkiem jabłek. Można je też zamarynować w aromatycznej mieszance ziół czy przypraw, następnie dusić lub smażyć. Kaczka sprawdza się też do przygotowania wywaru na zupy i sosy. Możliwości zastosowania mięsa kaczego są więc nieograniczone.

Proponujemy mięso z kaczki w różnych formach – w całości, podudzia, skrzydeła, porcje, filety, udka, podroby. Dbamy o jakość sprzedawanego mięsa z kaczki oraz o jego świeżość. Wszystkie oferowane elementy tuszek kaczych są świeże, sprężyste i pozbawione wody. Żaden z produktów nie jest nastrzykiwany, co zdarza się w tanich, ogólnodostępnych mięsach drobiowych.

Gwarancją jakości jest fakt iż oferowane przez nas świeże mięso z kaczki ma gładką, błyszczącą i jędrną strukturę o zwartej konsystencji. Dlatego obrabiając je termicznie można mieć pewność, że z mięsa nie wypłynie 2/3 wody, a rozmiar porcji pozostanie taki sam. W trakcie spożywania wysokogatunkowych mięz z polskiej kaczki można z kolei poczuć przyjemną strukturę i pełny aromat. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty, które spełniają restrykcyjne normy unijne z zakresu bezpieczeństwa i zdrowia.

Oferta tuszek, elementów i podrobów z kaczki

Kaczka świeża tuszka, kaczka tuszka luzowana, filety z kaczki, uda kacze, udo kacze kulinarne, porcje rosołowe z kaczki ze skrzydełkami, korpusy kacze, skrzydełka z kaczki, noga kulinarną z kaczki, noga luzowana z kaczki, podudzie kacze, mięso drobne z kaczki (gulaszowe), udziec kaczy, udziec z kaczki luzowany. Kacze podroby - wątroba, serca, łapki i inne elementy.


Każdego dnia z dobrym smakiem

Mięso Drobiowe

Wędliny Wędzone
Mięso Drobiowe, wytwarzamy w 100% z Polskiego mięsa. Bez sztucznych konserwantów, wzmacniaczy smaku, przeciwutleniaczy i innych zbędnych dodatków.

Mięso Drobiowe

Polskie Mięso

Selekcjonowane

Naszą misją jest dostarczenie klientom najwyższej jakości mięs – zgodnych z restrykcyjnymi przepisami. Dlatego dokładnie kontrolujemy surowce na każdym etapie produkcji.

Świeże Mięso
Zaopatrzenie HORECA

Świeże Mięso

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom jesteśmy w stanie przygotować ofertę dostaw świeżego mięsa, dopasowaną dokładnie do Państwa potrzeb.

Doskonale rozumiemy, że specyfiką prowadzenia, delikatesów, restauracji, hotelowej kuchni, czy firmy cateringowej to przywiązanie do najwyższej jakości i doskonałego smaku produktów, które stanowią bazę i punkt wyjścia do całej palety wyśmienitych dań przez Państwa serwowanych. Jako firma rodzinna wiemy też, jak ważne jest wzajemne zaufanie zarówno do dostawców jak i produktu, który oferują.

Świeże Mięso

Polski Dostawca Mięsa

Prowadzimy aktywną współpracę z wieloma odbioracami. Nasi kontrahenci docenili nas za wysoką jakość asortymentu mięs, wywiązywanie się z realizowania dostaw w terminie oraz wysokich standardów. Nasze produkty cieszą się uznaniem ze względu na swoją za jakość i wysokie walory smakowe. Nieustannie poszerzamy swoją ofertę, dbając o to, aby asortyment świeżych mięs spełniał najwyższe normy bezpieczeństwa.

Prowadzimy aktywną współpracę z wieloma odbioracami. Nasi kontrahenci docenili nas za wysoką jakość asortymentu mięs i drobiu, wywiązywanie się z realizowania dostaw w terminie oraz wysokich standardów. Nasze produkty cieszą się uznaniem ze względu na swoją za jakość i wysokie walory smakowe. Nieustannie poszerzamy swoją ofertę, dbając o to, aby asortyment mięs oraz drobiu spełniał najwyższe normy bezpieczeństwa.


Dostarczamy

świeże mięso

Kupując nasze mięso mogą być Państwo pewni, iż pochodzi w 100% ,
od polskich dostawców.