Skip to main content

Mięso Drobiowe

Indyki


Mięso, podroby i elementy tuszek z indyka.

Oferowane mięso indycze pozyskujemy od renomowanych polskich dostawców, dlatego mamy pewność, że jest ono odpowiednio przebadane i posiada certyfikaty jakości. Dbamy o dostarczenie naszym klientom świeżych elementów tuszek indyczych w atrakcyjnych cenach.

Mięso z indyka cieszy się od lat rosnącym uznaniem ze względu na swoje właściwości. Jest zdrowszym odpowiednikiem mięsa z kurczaka, ponieważ indyk ma większą odporność na hormony – a co za tym idzie, jest bardziej naturalny. Jego mięso zalecane jest do spożywania przez osoby na diecie odchudzającej i niskokalorycznej. Dodatkowo indyk zawiera niewiele tłuszczu, a jednocześnie dostarcza dużo białka. Jest więc łatwo przyswajalny i lekkostrawny. Chude mięso z indyka dostarcza odpowiedniej porcji energii, ale nie powoduje przyrostu tkanki tłuszczowej. W naszym asortymencie znajduje się m.in. tuszka z indyka, skrzydełka, medaliony, podudzia czy nogi.

Proponujemy mięso z indyka w różnych formach – w całości, podudzia, skrzydełka, porcje, filety, udka, wątróbkę czy żołądki. Dbamy o jakość sprzedawanego mięsa z indyka oraz o jego świeżość. Wszystkie oferowane elementy tuszek z indyka są świeże, sprężyste i pozbawione wody. Żaden z produktów nie jest nastrzykiwany, co zdarza się w tanich, ogólnodostępnych mięsach drobiowych.

Gwarancją jakości jest fakt iż oferowane przez nas świeże mięso z indyka ma gładką, błyszczącą i jędrną strukturę o zwartej konsystencji. Dlatego obrabiając je termicznie można mieć pewność, że z mięsa nie wypłynie 2/3 wody, a rozmiar porcji pozostanie taki sam. W trakcie spożywania wysokogatunkowych mięz z polskiego indyka można z kolei poczuć przyjemną strukturę i pełny aromat. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty, które spełniają restrykcyjne normy unijne z zakresu bezpieczeństwa i zdrowia.

Oferta tuszek, elementów i podrobów z indyka

Indyk świeży tuszka, indyk tuszka luzowana, filety z indyka, uda indyka, udo indyka kulinarne, porcje rosołowe indycze ze skrzydełkami, korpusy z indyka, skrzydełka indycze, noga kulinarną z indyka, noga luzowana z indyka, podudzie indycze, mięso drobne z indyka (gulaszowe), udziec indyka, udziec z indyka luzowany, wątroba indycza, serca indyka, żołądki indycze, łapki i inne podroby indycze.


Każdego dnia z dobrym smakiem

Mięso Drobiowe

Wędliny Wędzone
Mięso Drobiowe, wytwarzamy w 100% z Polskiego mięsa. Bez sztucznych konserwantów, wzmacniaczy smaku, przeciwutleniaczy i innych zbędnych dodatków.

Mięso Drobiowe

Polskie Mięso

Selekcjonowane

Naszą misją jest dostarczenie klientom najwyższej jakości mięs – zgodnych z restrykcyjnymi przepisami. Dlatego dokładnie kontrolujemy surowce na każdym etapie produkcji.

Świeże Mięso
Zaopatrzenie HORECA

Świeże Mięso

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom jesteśmy w stanie przygotować ofertę dostaw świeżego mięsa, dopasowaną dokładnie do Państwa potrzeb.

Doskonale rozumiemy, że specyfiką prowadzenia, delikatesów, restauracji, hotelowej kuchni, czy firmy cateringowej to przywiązanie do najwyższej jakości i doskonałego smaku produktów, które stanowią bazę i punkt wyjścia do całej palety wyśmienitych dań przez Państwa serwowanych. Jako firma rodzinna wiemy też, jak ważne jest wzajemne zaufanie zarówno do dostawców jak i produktu, który oferują.

Świeże Mięso

Polski Dostawca Mięsa

Prowadzimy aktywną współpracę z wieloma odbioracami. Nasi kontrahenci docenili nas za wysoką jakość asortymentu mięs, wywiązywanie się z realizowania dostaw w terminie oraz wysokich standardów. Nasze produkty cieszą się uznaniem ze względu na swoją za jakość i wysokie walory smakowe. Nieustannie poszerzamy swoją ofertę, dbając o to, aby asortyment świeżych mięs spełniał najwyższe normy bezpieczeństwa.

Prowadzimy aktywną współpracę z wieloma odbioracami. Nasi kontrahenci docenili nas za wysoką jakość asortymentu mięs i drobiu, wywiązywanie się z realizowania dostaw w terminie oraz wysokich standardów. Nasze produkty cieszą się uznaniem ze względu na swoją za jakość i wysokie walory smakowe. Nieustannie poszerzamy swoją ofertę, dbając o to, aby asortyment mięs oraz drobiu spełniał najwyższe normy bezpieczeństwa.


Dostarczamy

świeże mięso

Kupując nasze mięso mogą być Państwo pewni, iż pochodzi w 100% ,
od polskich dostawców.