Skip to main content

Mięso Drobiowe

Gęsi


Gęsie tuszki, elementy mięs i podroby.

W naszej ofercie znajduje się też mięso z gęsi, które pomoże wzbogacić kuchnię drobiem najwyższej jakości. Sprzedajemy produkty, które poza walorami smakowymi, mają też wiele właściwości zdrowotnych. Proponowana gęsina pochodzi od lokalnych hodowców, którzy dbają o jakość mięsa. Dzięki temu kontrolujemy cały proces przygotowywania mięsa drobiowego i możemy zapewnić świeży produkt.

Mięso z gęsi to przede wszystkim bogactwo pełnowartościowego białka i nienasyconych kwasów tłuszczowych, w tym także omega-3 i omega-6. Kwasy te mają wpływ na regulację poziomu cholesterolu – obniżają LDL we krwi, a podwyższają HDL. Poza tym wspomagają pracę mózgu. Właśnie dlatego gęsinę zaleca się spożywać osobom, które cierpią na choroby sercowo-naczyniowe. Na uwagę zasługuje też ilość obecnych witamin z grupy A, E oraz B w gęsinie – zwłaszcza niacyny i składników mineralnych, takich jak potas, fosfor, magnez, żelazo czy cynk. Gęsina ma również pozytywny wpływ na samopoczucie, a tłuszcz z gęsi uznawany jest za afrodyzjak.

Naszą gęsinę można przygotować wedle własnego pomysłu. Mięso to świetnie nadaje się do pieczenia zgodnie ze staropolską recepturą z dodatkiem jabłek. Można je też zamarynować w aromatycznej mieszance ziół czy przypraw, następnie dusić lub smażyć. Gęsina sprawdza się też do przygotowania wywaru na zupy i sosy. Możliwości zastosowania gęsiny są więc nieograniczone.

Proponujemy mięso z gęsi w różnych formach – w całości, podudzia, skrzydeła, porcje, filety, udka, podtroby - wątróbka czy żołądki. Dbamy o jakość sprzedawanego mięsa z gęsi oraz o jego świeżość. Wszystkie oferowane elementy tuszek gęsich są świeże, sprężyste i pozbawione wody. Żaden z produktów nie jest nastrzykiwany, co zdarza się w tanich, ogólnodostępnych mięsach drobiowych.

Gwarancją jakości jest fakt iż oferowane przez nas świeże mięso z gęsi ma gładką, błyszczącą i jędrną strukturę o zwartej konsystencji. Dlatego obrabiając je termicznie można mieć pewność, że z mięsa nie wypłynie 2/3 wody, a rozmiar porcji pozostanie taki sam. W trakcie spożywania wysokogatunkowych mięz z polskiej gęsi można z kolei poczuć przyjemną strukturę i pełny aromat. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty, które spełniają restrykcyjne normy unijne z zakresu bezpieczeństwa i zdrowia.

Oferta tuszek, elementów i podrobów z gęsi

Gęś świeża tuszka, gęś tuszka luzowana, filety z gęsi, uda gęsie, udo gęsie kulinarne, porcje rosołowe gęsie ze skrzydełkami, korpusy z gęsi, skrzydełka gęsie, noga kulinarną z gęsi, noga luzowana z gęsi, podudzie gęsie, mięso drobne z gęsiny (gulaszowe), udziec gęsi, udziec z gęsi luzowany. Gęsie podroby - wątroba gęsia, serca gęsie, żołądki gęsie, łapki i inne elementy.


Każdego dnia z dobrym smakiem

Mięso Drobiowe

Wędliny Wędzone
Mięso Drobiowe, wytwarzamy w 100% z Polskiego mięsa. Bez sztucznych konserwantów, wzmacniaczy smaku, przeciwutleniaczy i innych zbędnych dodatków.

Mięso Drobiowe

Polskie Mięso

Selekcjonowane

Naszą misją jest dostarczenie klientom najwyższej jakości mięs – zgodnych z restrykcyjnymi przepisami. Dlatego dokładnie kontrolujemy surowce na każdym etapie produkcji.

Świeże Mięso
Zaopatrzenie HORECA

Świeże Mięso

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom jesteśmy w stanie przygotować ofertę dostaw świeżego mięsa, dopasowaną dokładnie do Państwa potrzeb.

Doskonale rozumiemy, że specyfiką prowadzenia, delikatesów, restauracji, hotelowej kuchni, czy firmy cateringowej to przywiązanie do najwyższej jakości i doskonałego smaku produktów, które stanowią bazę i punkt wyjścia do całej palety wyśmienitych dań przez Państwa serwowanych. Jako firma rodzinna wiemy też, jak ważne jest wzajemne zaufanie zarówno do dostawców jak i produktu, który oferują.

Świeże Mięso

Polski Dostawca Mięsa

Prowadzimy aktywną współpracę z wieloma odbioracami. Nasi kontrahenci docenili nas za wysoką jakość asortymentu mięs, wywiązywanie się z realizowania dostaw w terminie oraz wysokich standardów. Nasze produkty cieszą się uznaniem ze względu na swoją za jakość i wysokie walory smakowe. Nieustannie poszerzamy swoją ofertę, dbając o to, aby asortyment świeżych mięs spełniał najwyższe normy bezpieczeństwa.

Prowadzimy aktywną współpracę z wieloma odbioracami. Nasi kontrahenci docenili nas za wysoką jakość asortymentu mięs i drobiu, wywiązywanie się z realizowania dostaw w terminie oraz wysokich standardów. Nasze produkty cieszą się uznaniem ze względu na swoją za jakość i wysokie walory smakowe. Nieustannie poszerzamy swoją ofertę, dbając o to, aby asortyment mięs oraz drobiu spełniał najwyższe normy bezpieczeństwa.


Dostarczamy

świeże mięso

Kupując nasze mięso mogą być Państwo pewni, iż pochodzi w 100% ,
od polskich dostawców.