Skip to main content

Polędwica Sopocka


Produkt wieprzowy wędzony, parzony

Polędwica Sopocka, to wędlina przygotowywana zgodnie z tradycyjną recepturą. Do wyrobu polędwicy sopockiej używamy najlepszej części wieprzowiny – schabu bez tłuszczu, błonek i przerostów. Mięso jest starannie marynowane w solance z czosnkiem i ziołami. Polędwicę sopocką, poddajemy naturalnemu wędzeniu w dymie bukowo - olchowym. Delikatna, miękka i lekko różowe w przekroju.

Polędwica Sopocka to wyrób wędliniarski wędzony, przygotowywany z selekcjonowanych kawałków mięsa schabowego - bez tłuszczu, błonek i przerostów. Oferowana przez nas polędwica sopocka zadowoli wyszukane gusta prawdziwych koneserów, tradycyjnie wędzonych wędlin. Wędzonka wytwożona została z 100% polskiego mięsa w formie jednolitego kawałka.

Składniki wyrobu:

Mięso wieprzowe – 80 %, woda, białko sojowe, stabilizator: (trifosforany, octany sodu, difosforany), skrobia modyfikowana, substancja zagęszczająca: przetworzone wodorosty morskie z gatunku eucheuma, glukoza, białko wieprzowe, błonnik pszenny, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu, hemoglobina, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, glukoza, aromat, konserwant: azotyn sodu. Produkt może zawierać alergeny mleko, seler, gluten, gorczycę.

Wartości odżywcze w 100g wyrobu:

Wartość energetyczna: 338 kJ/80 kcal. Tłusz: 5,5g. W tym kwasy tłuszczowwe nasycone: 0,5g. Węglowodany: 0,5g. W tym cukry: 12,0g. Białko: 12g. Sól: 3,3g.


Tradycyjne Wędliny

Szynki i Wędzonki

Wędliny Wędzone
Szynki i Wędzonki, wytwarzamy w 100% z Polskiego mięsa.
Dzięki sprawdzonym recepturom i procesowi wędzenia w dymie olchowo - bukowym, możemy zapewnić iż, idealnie sprostają gustom smakowym nawet najbardziej wymagających miłośników wędlin.

Szynka Książęca
Tradycyjne rzemiosło

Unikalne Receptury

Wszystkie nasze produkty są wytwarzane według tradcyjnej recpetury w związku z tym nie zawierają żadnych sztucznych barwników ani substancji konserwujących. Przyprawiane są jedynie naturalnymi mieszankami przypraw. Od poczatku istnienia zakładu nasze wyroby są laureatami licznych konkursów, co potwierdza ich wysoką jakość i niepowtarzalny smak.

Kanapka z szynką
Mistrz Marszałek
Wędliny Mistrza Marszałka

Wędliny Mistrza Marszałka to nasza marka, która wywodzi się z ponad 400 latniej Mazowieckiej tradycji masarskiej. Misją marki jest kultywowanie , spożądzania wędlin w oparciu o receptury na bazie mięs i podrobów najwyższej jakości.

Wędliny Mistrza Marszałka to nasza marka, która wywodzi się z ponad 400 latniej Mazowieckiej tradycji masarskiej. Misją marki jest kultywowanie , spożądzania wędlin w oparciu o receptury na bazie mięs i podrobów najwyższej jakości. Przekonaj się o najwyższej jakości i wybornym smaku naszych wędlin!Każdego dnia
z dobrym smakiem

Kupując nasze mięso i wędliny mogą być Państwo pewni, iż wytworzyliśmy je w 100% z Polskiego mięsa, tradycyjnymi metodami rzemieślniczymi.
Wędliny Wędzone