Skip to main content

Baleron Gotowany


Produkt wieprzowy wędzony, parzony.

Wspaniały smak nasz baleron zawdzięcza, powolnemu procesowi peklowania w solance z unikalną mieszkanką ziół i przypraw. Baleron zachwyca swoim niepowtarzalnym aromatem, dzięki wędzeniu w dymie olchowym.

Wędzonka wytwożona została z 100% mięsa z mięśnia karkówki w formie jednolitego kawałka. Nasz baleron jest wyrobem tradycyjnie wędzonym, parzonym, w kształcie owalnym, ręcznie uformowanym i osznurowanym. Wyrób wędliniarski doskonały do kanapek.

Składniki wyrobu:

Mięso wieprzowe (mięsień karkówki) – 60 %, woda, stabilizator: (trifosforany, difosforany, węglany sodu, 0octany sodu), skrobia ryżowa, substancja zagęszczająca: przetworzone wodorosty morskie z garunku eucheuma, wzmacniacz smaku; glutaminian, monosodowy, odtłuszczone mleko w proszku, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu, aromat, przyprawy, aromat dymu wędzarniczego, białko sojowe, białko wieprzowe, hemoglobina wieprzowa, konserwant: azotyn sodu. Produkt może zawierać alergeny mleko, seler, gluten, gorczyce.

Wartości odżywcze w 100g wyrobu:

Wartość energetyczna: 528 kJ/127 kcal. Tłusz: 9,6g. W tym kwasy tłuszczowwe nasycone: 4,3g. Węglowodany: 0,7g. W tym cukry: 0,6g. Białko: 9,5g. Sól: 3,5 g.


Tradycyjne Wędliny

Szynki i Wędzonki

Wędliny Wędzone
Szynki i Wędzonki, wytwarzamy w 100% z Polskiego mięsa.
Dzięki sprawdzonym recepturom i procesowi wędzenia w dymie olchowo - bukowym, możemy zapewnić iż, idealnie sprostają gustom smakowym nawet najbardziej wymagających miłośników wędlin.

Szynka Książęca
Tradycyjne rzemiosło

Unikalne Receptury

Wszystkie nasze produkty są wytwarzane według tradcyjnej recpetury w związku z tym nie zawierają żadnych sztucznych barwników ani substancji konserwujących. Przyprawiane są jedynie naturalnymi mieszankami przypraw. Od poczatku istnienia zakładu nasze wyroby są laureatami licznych konkursów, co potwierdza ich wysoką jakość i niepowtarzalny smak.

Kanapka z szynką
Mistrz Marszałek
Wędliny Mistrza Marszałka

Wędliny Mistrza Marszałka to nasza marka, która wywodzi się z ponad 400 latniej Mazowieckiej tradycji masarskiej. Misją marki jest kultywowanie , spożądzania wędlin w oparciu o receptury na bazie mięs i podrobów najwyższej jakości.

Wędliny Mistrza Marszałka to nasza marka, która wywodzi się z ponad 400 latniej Mazowieckiej tradycji masarskiej. Misją marki jest kultywowanie , spożądzania wędlin w oparciu o receptury na bazie mięs i podrobów najwyższej jakości. Przekonaj się o najwyższej jakości i wybornym smaku naszych wędlin!Każdego dnia
z dobrym smakiem

Kupując nasze mięso i wędliny mogą być Państwo pewni, iż wytworzyliśmy je w 100% z Polskiego mięsa, tradycyjnymi metodami rzemieślniczymi.
Wędliny Wędzone