Skip to main content

Pieczeń Rzymska


Wyrób średnio rozdrobniony, wieprzowo - wołowy, pieczony.

Wyrazista w smaku pieczeń długo zapiekana w piecu. Wyrób z mięsa średnio rozdrobnionego wieprzowego i wołowego. Swój smak zawdzięcza specjalnie skomponowanej mieszance przypraw i ziół, wśród których dominuje czerwona papryka, pieprz i gorczyca.

Pieczeń rzymską polecamy do spożycia na zimno w formie tradycyjnej, wyrazistej w smaku przekąski, lub jako niezwykle aromatyczną ciepłą porcję dania obiadowego.

Składniki wyrobu:

Składniki: mięso – 62 % (wieprzowe - 51 % ,wołowe – 11 % ), woda, skórki wieprzowe, skrobia ziemniaczana, sól, glukoza, maltodekstryna, izolat białka sojowego, E-451 E-452 - stabilizatory, E-621 – wzmacniacz smaku, E-301, E-316 przeciwutleniacz, białko zwierzęce wieprzowe, E-407 a- substancja zagęszczająca, sacharoza, aromaty, E-250 - substancja konserwująca. Produkt może zawierać alergeny mleko, seler, gluten, gorczycę.

Wartości odżywcze w 100g wyrobu:

Wartość energetyczna: 1039 kJ/251 kcal. Tłusz: 21,1g. W tym kwasy tłuszczowwe nasycone: 9,0g. Węglowodany: 2,0g W tym cukry: 0,8g. Białko: 13,0g. Sól: 1,9g.


Tradycyjne Wędliny

Pasztety i Pieczenie

Wędliny Wędzone
Pasztety i Pieczenie, wytwarzamy w 100% z Polskiego mięsa.
Dzięki sprawdzonym recepturom i procesowi wędzenia w dymie olchowo - bukowym, możemy zapewnić iż, idealnie sprostają gustom smakowym nawet najbardziej wymagających miłośników wędlin.

Szynka Książęca
Tradycyjne rzemiosło

Unikalne Receptury

Wszystkie nasze produkty są wytwarzane według tradcyjnej recpetury w związku z tym nie zawierają żadnych sztucznych barwników ani substancji konserwujących. Przyprawiane są jedynie naturalnymi mieszankami przypraw. Od poczatku istnienia zakładu nasze wyroby są laureatami licznych konkursów, co potwierdza ich wysoką jakość i niepowtarzalny smak.

Kanapka z szynką
Mistrz Marszałek
Wędliny Mistrza Marszałka

Wędliny Mistrza Marszałka to nasza marka, która wywodzi się z ponad 400 latniej Mazowieckiej tradycji masarskiej. Misją marki jest kultywowanie , spożądzania wędlin w oparciu o receptury na bazie mięs i podrobów najwyższej jakości.

Wędliny Mistrza Marszałka to nasza marka, która wywodzi się z ponad 400 latniej Mazowieckiej tradycji masarskiej. Misją marki jest kultywowanie , spożądzania wędlin w oparciu o receptury na bazie mięs i podrobów najwyższej jakości. Przekonaj się o najwyższej jakości i wybornym smaku naszych wędlin!Każdego dnia
z dobrym smakiem

Kupując nasze mięso i wędliny mogą być Państwo pewni, iż wytworzyliśmy je w 100% z Polskiego mięsa, tradycyjnymi metodami rzemieślniczymi.
Wędliny Wędzone