Skip to main content

Pasztet z indykiem


Wyrób wieprzowo - drobiowy, pieczony.

Dobór odpowiednich gatunków mięs, umiejętne połączenie mieszanek przypraw oraz długie pieczenie, powoduje iż nasz Pasztet domowy z indykiem wyróżnia zharmonizowany smak.

Nasz pasztet domowy to przysmak wszystkich tych, którzy cenią sobie swojską autentyczność i tradycyjny smak. W naszym pasztecie nie ma miejsca na sztuczne barwniki i przemysłowe podejście do tego tradycyjnego, polskiego wyrobu.

Składniki wyrobu:

Składniki: mięso wieprzowe – 36 %, mięso z indyka – 27 %, skrobia ziemniaczana, tkanka łączna wieprzowa, bułka tarta pszenna, glukoza, jaja w proszku, cebula smażona, sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, E-250 - substancja konserwująca. Produkt może zawierać alergeny mleko, seler, gluten, gorczycę.

Wartości odżywcze w 100g wyrobu:

Wartość energetyczna: 1436 kJ/347 kcal. Tłusz: 12,0g. W tym kwasy tłuszczowwe nasycone: 1,6g. Węglowodany: 0,5g W tym cukry: 0,5g. Białko: 13,0g. Sól: 1,6g.


Tradycyjne Wędliny

Pasztety i Pieczenie

Wędliny Wędzone
Pasztety i Pieczenie, wytwarzamy w 100% z Polskiego mięsa.
Dzięki sprawdzonym recepturom i procesowi wędzenia w dymie olchowo - bukowym, możemy zapewnić iż, idealnie sprostają gustom smakowym nawet najbardziej wymagających miłośników wędlin.

Szynka Książęca
Tradycyjne rzemiosło

Unikalne Receptury

Wszystkie nasze produkty są wytwarzane według tradcyjnej recpetury w związku z tym nie zawierają żadnych sztucznych barwników ani substancji konserwujących. Przyprawiane są jedynie naturalnymi mieszankami przypraw. Od poczatku istnienia zakładu nasze wyroby są laureatami licznych konkursów, co potwierdza ich wysoką jakość i niepowtarzalny smak.

Kanapka z szynką
Mistrz Marszałek
Wędliny Mistrza Marszałka

Wędliny Mistrza Marszałka to nasza marka, która wywodzi się z ponad 400 latniej Mazowieckiej tradycji masarskiej. Misją marki jest kultywowanie , spożądzania wędlin w oparciu o receptury na bazie mięs i podrobów najwyższej jakości.

Wędliny Mistrza Marszałka to nasza marka, która wywodzi się z ponad 400 latniej Mazowieckiej tradycji masarskiej. Misją marki jest kultywowanie , spożądzania wędlin w oparciu o receptury na bazie mięs i podrobów najwyższej jakości. Przekonaj się o najwyższej jakości i wybornym smaku naszych wędlin!Każdego dnia
z dobrym smakiem

Kupując nasze mięso i wędliny mogą być Państwo pewni, iż wytworzyliśmy je w 100% z Polskiego mięsa, tradycyjnymi metodami rzemieślniczymi.
Wędliny Wędzone