Skip to main content

Mielonka Kanapkowa - Lunch Meat


Wyrób wieprzowo - wołowy, parzony, średnio rozdrobniony.

Aromatyczna mielonka z mięsa wieprzowego z dodatkiem wołowiny. Wędlina kanapkowa, cechująca się wyrazistym smakiem, dobrze doprawiona pieprzem i solą, soczysta, z wyraźnie wyczuwalnym smakiem konserwowym.

Jędrna i spójna konsystencja Mielonki kanapkowej, gwarantuje łatwe krojenie w cienkie plastry. Mielonkę szczególnie polecamy na kanapki oraz do przygotowania tostów lub pizzy.

Składniki wyrobu:

Składniki: mięso – 62 % (wieprzowe - 51 %, wołowe – 11%), woda, skrobia ziemniaczana, sól ,glukoza, izolat białka sojowego, E-451; E-452 - stabilizatory, E-621 – wzmacniacz smaku, E-301, E-316 przeciwutleniacz, białko zwierzęce wieprzowe, E-407a - substancja zagęszczająca, sacharoza, aromaty, E-250 - substancja konserwująca. Produkt może zawierać alergeny mleko, seler, gluten, gorczycę.

Wartości odżywcze w 100g wyrobu:

Wartość energetyczna: 750 kJ/181 kcal. Tłusz: 14,0g. W tym kwasy tłuszczowwe nasycone: 6,1g. Węglowodany: 1,7g W tym cukry: 0,6g. Białko: 11,0g. Sól: 1,5g.


Tradycyjne Wędliny

Kiełbasy Kanapkowe

Wędliny Wędzone
Kiełbasy Kanapkowe, wytwarzamy w 100% z Polskiego mięsa.
Dzięki sprawdzonym recepturom i procesowi wędzenia w dymie olchowo - bukowym, możemy zapewnić iż, idealnie sprostają gustom smakowym nawet najbardziej wymagających miłośników wędlin.

Szynka Książęca
Tradycyjne rzemiosło

Unikalne Receptury

Wszystkie nasze produkty są wytwarzane według tradcyjnej recpetury w związku z tym nie zawierają żadnych sztucznych barwników ani substancji konserwujących. Przyprawiane są jedynie naturalnymi mieszankami przypraw. Od poczatku istnienia zakładu nasze wyroby są laureatami licznych konkursów, co potwierdza ich wysoką jakość i niepowtarzalny smak.

Kanapka z szynką
Mistrz Marszałek
Wędliny Mistrza Marszałka

Wędliny Mistrza Marszałka to nasza marka, która wywodzi się z ponad 400 latniej Mazowieckiej tradycji masarskiej. Misją marki jest kultywowanie , spożądzania wędlin w oparciu o receptury na bazie mięs i podrobów najwyższej jakości.

Wędliny Mistrza Marszałka to nasza marka, która wywodzi się z ponad 400 latniej Mazowieckiej tradycji masarskiej. Misją marki jest kultywowanie , spożądzania wędlin w oparciu o receptury na bazie mięs i podrobów najwyższej jakości. Przekonaj się o najwyższej jakości i wybornym smaku naszych wędlin!Każdego dnia
z dobrym smakiem

Kupując nasze mięso i wędliny mogą być Państwo pewni, iż wytworzyliśmy je w 100% z Polskiego mięsa, tradycyjnymi metodami rzemieślniczymi.
Wędliny Wędzone