Skip to main content

Zawsze świeże

Wędliny Wędzone

Mięso Wołowe

Mięso wołowe, pozyskujemy w 100% od Polskich dostawców! Starannie wyselekcjonowane elementy mięsa i podrobów, gwarantują najwyższą jakość oferowanego asortymentu.
Mięso wołowe

Codziennie dbamy o to, by nasze mięso zawsze było świeże i jak najwyższej jakości. Mięso, które oferujemy pochodzi wyłącznie od sprawdzonych Polskich dostawców. Nasze Mięso Wołowe to jakość i gwarancja smaku.

Mięso wołowe idealnie nadające się dla koneserów dobrego smaku charakteryzuje się odpowiednią rasą, gatunkiem oraz warunkami żywieniowo-środowiskowymi. Ponoć o gustach się nie dyskutuje, a opinii na temat wołowiny jest mnóstwo, to jednak znawcy tematu zgodnie twierdzą, że aby wołowina była odpowiednia w smaku to na początku tej drogi jest odpowiedzialne dbanie o zwierzę, a także dostosowywanie się do wymogów poubojowych. Dopiero tak pozyskane tusze wołowe nadają się do dalszego etapu, jakim jest wycinanie porcji wołowiny dedykowanej dla gastronomii i odbiorców indywidualnych.

Rozbiór wołowiny na elementy zasadnicze, elementy handlowe oraz porcje kulinarne jest najbardziej skomplikowany spośród rozbiorów tusz mięsnych. Poprzez wieloletnie doświadczenie i własny rozbiór mięsa możemy zaoferować elementy mięsa wołowego, szykowane na indywidualne zamówienie naszych klientów.

Dostępna w naszej ofercie wołowina to mięso polskie najwyższego gatunku. Wśród produktów są zarówno całe zestawy różnych części tusz, jak i poszczególne partie, mięsa wołowego: policzki, serca, ligawy, mostki a także szpondry oraz kości. Oferujemy wyłącznie elementy mięsa wołowego pochodzące od sprawdzonych dostawców. Gwarantujemy więc, że wszelkie elementy mięsa wołowego takie jak ligawa, poliki, flaki i pozostałe podroby czy partie mięsne są absolutnie najwyższej jakości. To z kolei wiąże się z pewnością najlepszego smaku. Dbamy jednocześnie o błyskawiczne terminy realizacji zamówień, aby docierały one do klientów świeże i gotowe do dalszej obróbki lub przechowywania.

Mięso wołowe oferowane elementy zasadnicze

W pierwszej fazie rozbioru następuje podział półtuszy na ćwierci, a następnie na elementy zasadnicze. Następnie z elementów zasadniczych wykrawane są elementy handlowe, a z nich porcje kulinarne.


Polskie Mięso

Selekcjonowane

Naszą misją jest dostarczenie klientom najwyższej jakości mięs – zgodnych z restrykcyjnymi przepisami. Dlatego dokładnie kontrolujemy surowce na każdym etapie produkcji.

Świeże Mięso
Zaopatrzenie HORECA

Świeże Mięso

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom jesteśmy w stanie przygotować ofertę dostaw świeżego mięsa, dopasowaną dokładnie do Państwa potrzeb.

Doskonale rozumiemy, że specyfiką prowadzenia, delikatesów, restauracji, hotelowej kuchni, czy firmy cateringowej to przywiązanie do najwyższej jakości i doskonałego smaku produktów, które stanowią bazę i punkt wyjścia do całej palety wyśmienitych dań przez Państwa serwowanych. Jako firma rodzinna wiemy też, jak ważne jest wzajemne zaufanie zarówno do dostawców jak i produktu, który oferują.

Świeże Mięso

Polski Dostawca Mięsa

Prowadzimy aktywną współpracę z wieloma odbioracami. Nasi kontrahenci docenili nas za wysoką jakość asortymentu mięs, wywiązywanie się z realizowania dostaw w terminie oraz wysokich standardów. Nasze produkty cieszą się uznaniem ze względu na swoją za jakość i wysokie walory smakowe. Nieustannie poszerzamy swoją ofertę, dbając o to, aby asortyment świeżych mięs spełniał najwyższe normy bezpieczeństwa.

Prowadzimy aktywną współpracę z wieloma odbioracami. Nasi kontrahenci docenili nas za wysoką jakość asortymentu mięs i drobiu, wywiązywanie się z realizowania dostaw w terminie oraz wysokich standardów. Nasze produkty cieszą się uznaniem ze względu na swoją za jakość i wysokie walory smakowe. Nieustannie poszerzamy swoją ofertę, dbając o to, aby asortyment mięs oraz drobiu spełniał najwyższe normy bezpieczeństwa.


Dostarczamy

świeże mięso

Kupując nasze mięso mogą być Państwo pewni, iż pochodzi w 100% ,
od polskich dostawców.