Skip to main content

Zawsze świeże

Wędliny Wędzone

Mięso Wieprzowe

Mięso wieprzowe, pozyskujemy w 100% od Polskich dostawców! Starannie wyselekcjonowane elementy mięsa i podrobów, gwarantują najwyższą jakość oferowanego asortymentu.
Mięso wieprzowe

Codziennie dbamy o to, by nasze mięso zawsze było świeże i jak najwyższej jakości. Mięso, które oferujemy pochodzi wyłącznie od sprawdzonych Polskich dostawców. Nasze Mięso Wieprzowe to jakość i gwarancja smaku.

Produkujemy najsmaczniejsze, Mięso Wieprzowe - jesteśmy dostawcą elementów mięsa wieprzowego z własnego rozbioru wprost do Twojego sklepu, restauracji, hotelu lub firmy kateringowej. Polska wieprzowina prosto z własnego rozbioru, bardzo świeża i smaczna. Prosta w przygotowaniu. Idealnie nadaje się na potrawy polskiej kuchni tradycyjnej. Oferowane mięso wieprzowe jest pozyskiwane od certyfikowanych Polskich dostawców gwarantujących przestrzeganie praw dotyczących dobrostanu zwierząt oraz wymagań dotyczących bezpieczeństwa żywności. Ponieważ jakość i bezpieczeństwo żywności są naszym priorytetem korzystamy ze stałego nadzoru lekarzy weterynarii. Spełnianiamy wysokie standardy jakościowe, e tym wewnętrzy system HACCP. Naszym priorytetem jest utrzymanie wysokiej jakości i bezpieczeństwa żywności na każdym etapie produkcji.

Wieprzowina uważana jest za mięso kaloryczne, ale jego zaletą jest łatwość przygotowania. Mięso wieprzowe ma dużą zawartość białka. Jest też bogate w witaminy z grupy B, witaminę A i E oraz cenne dla organizmu człowieka sole mineralne: potas, żelazo i sód. Mięso wieprzowe to gwarancja smaku, wysokiej jakości i pochodzenia. Wszystkie nasze mięsa pochodzą z polskich hodowli, z lokalnych gospodarstw rolnych, od sprawdzonych dostawców.

Mięso Wieprzowe oferowane elementy zasadnicze


Polskie Mięso

Selekcjonowane

Naszą misją jest dostarczenie klientom najwyższej jakości mięs – zgodnych z restrykcyjnymi przepisami. Dlatego dokładnie kontrolujemy surowce na każdym etapie produkcji.

Świeże Mięso
Zaopatrzenie HORECA

Świeże Mięso

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom jesteśmy w stanie przygotować ofertę dostaw świeżego mięsa, dopasowaną dokładnie do Państwa potrzeb.

Doskonale rozumiemy, że specyfiką prowadzenia, delikatesów, restauracji, hotelowej kuchni, czy firmy cateringowej to przywiązanie do najwyższej jakości i doskonałego smaku produktów, które stanowią bazę i punkt wyjścia do całej palety wyśmienitych dań przez Państwa serwowanych. Jako firma rodzinna wiemy też, jak ważne jest wzajemne zaufanie zarówno do dostawców jak i produktu, który oferują.

Świeże Mięso

Polski Dostawca Mięsa

Prowadzimy aktywną współpracę z wieloma odbioracami. Nasi kontrahenci docenili nas za wysoką jakość asortymentu mięs, wywiązywanie się z realizowania dostaw w terminie oraz wysokich standardów. Nasze produkty cieszą się uznaniem ze względu na swoją za jakość i wysokie walory smakowe. Nieustannie poszerzamy swoją ofertę, dbając o to, aby asortyment świeżych mięs spełniał najwyższe normy bezpieczeństwa.

Prowadzimy aktywną współpracę z wieloma odbioracami. Nasi kontrahenci docenili nas za wysoką jakość asortymentu mięs i drobiu, wywiązywanie się z realizowania dostaw w terminie oraz wysokich standardów. Nasze produkty cieszą się uznaniem ze względu na swoją za jakość i wysokie walory smakowe. Nieustannie poszerzamy swoją ofertę, dbając o to, aby asortyment mięs oraz drobiu spełniał najwyższe normy bezpieczeństwa.


Dostarczamy

świeże mięso

Kupując nasze mięso mogą być Państwo pewni, iż pochodzi w 100% ,
od polskich dostawców.