Skip to main content

Zawsze świeże

Wędliny Wędzone

Mięso Drobiowe

Mięso drobiowe, pozyskujemy w 100% od Polskich dostawców! Starannie wyselekcjonowane elementy mięsa i podrobów, gwarantują najwyższą jakość oferowanego asortymentu.
Mięso drobiowe

Codziennie dbamy o to, by nasze mięso zawsze było świeże i jak najwyższej jakości. Mięso, które oferujemy pochodzi wyłącznie od sprawdzonych Polskich dostawców. Nasze Mięso Drobiowe to jakość i gwarancja smaku.

W naszej ofercie mięs drobiowych znajdą Państwo przede wszystkim świeże tuszki i elementy drobiowe. Wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów proponujemy Państwu również mięso z Indyka, Gęsi oraz Kaczki, dostępne w całości oraz w wybranych elementach. Jesteśmy otwarci na wyzwania klientów dzięki czemu możemy przygotować każdy asortyment według życzeń klienta z utrzymaniem odpowiedniej kalibracji.

Mięso drobiowe jest niskokaloryczne, a w związku z tym zawiera małą ilość tłuszczu. Drób jest jednym z najlepszych źródeł pełnowartościowego i znakomicie przyswajalnego białka. Oznacza to, że zawiera ono tzw. aminokwasy egzogenne, czyli takie, których nasz organizm nie potrafi sam wytworzyć i musimy ich dostarczać wraz z pożywieniem. Pierś z kurczaka zawiera najwięcej białka ze wszystkich mięs.

Mięso drobiowe odznacza się też zawartością cennych witamin, głównie z grupy B, w tym witaminy B12 występującej wyłącznie w żywności pochodzenia zwierzęcego. Pierś z kurczaka – ze wszystkich rodzajów mięsa – jest także najbogatszym źródłem witaminy PP. Mięso drobiowe zawiera również minerały, w tym jakże ważne dla naszego zdrowia cynk, żelazo, magnez czy potas.

30 lat doświadczenia oraz wieloletnia współpraca ze sprawdzonymi dostawcami drobiu pozwoliły nam zdobyć wiedzę i umiejętności, gwarantujące najwyższą jakość mięs drobiowych. Głównym celem naszej firmy jest przygotowywanie produktów, które spełnią oczekiwania Klienta. Przygotowaliśmy bogatą ofertę mięs drobiowych, dzięki czemu każdy będzie mógł wybrać produkty dostosowane do swoich potrzeb kulinarnych.


Polskie Mięso

Selekcjonowane

Naszą misją jest dostarczenie klientom najwyższej jakości mięs – zgodnych z restrykcyjnymi przepisami. Dlatego dokładnie kontrolujemy surowce na każdym etapie produkcji.

Świeże Mięso
Zaopatrzenie HORECA

Świeże Mięso

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom jesteśmy w stanie przygotować ofertę dostaw świeżego mięsa, dopasowaną dokładnie do Państwa potrzeb.

Doskonale rozumiemy, że specyfiką prowadzenia, delikatesów, restauracji, hotelowej kuchni, czy firmy cateringowej to przywiązanie do najwyższej jakości i doskonałego smaku produktów, które stanowią bazę i punkt wyjścia do całej palety wyśmienitych dań przez Państwa serwowanych. Jako firma rodzinna wiemy też, jak ważne jest wzajemne zaufanie zarówno do dostawców jak i produktu, który oferują.

Świeże Mięso

Polski Dostawca Mięsa

Prowadzimy aktywną współpracę z wieloma odbioracami. Nasi kontrahenci docenili nas za wysoką jakość asortymentu mięs, wywiązywanie się z realizowania dostaw w terminie oraz wysokich standardów. Nasze produkty cieszą się uznaniem ze względu na swoją za jakość i wysokie walory smakowe. Nieustannie poszerzamy swoją ofertę, dbając o to, aby asortyment świeżych mięs spełniał najwyższe normy bezpieczeństwa.

Prowadzimy aktywną współpracę z wieloma odbioracami. Nasi kontrahenci docenili nas za wysoką jakość asortymentu mięs i drobiu, wywiązywanie się z realizowania dostaw w terminie oraz wysokich standardów. Nasze produkty cieszą się uznaniem ze względu na swoją za jakość i wysokie walory smakowe. Nieustannie poszerzamy swoją ofertę, dbając o to, aby asortyment mięs oraz drobiu spełniał najwyższe normy bezpieczeństwa.


Dostarczamy

świeże mięso

Kupując nasze mięso mogą być Państwo pewni, iż pochodzi w 100% ,
od polskich dostawców.